Cz-pol Sp. z o.o. | O Firmie
20532
page-template-default,page,page-id-20532,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
 

O Firmie

O Firmie

Firma powstała w 1996 roku z woli dwóch wspólników, Jerzego Czerwińskiego oraz Sławomira Polkowskiego, i w niezmiennej formie funkcjonuje do dziś. Początkowo działalność prowadzono w dwóch płaszczyznach: handel paliwami – detal i hurt oraz handel runem leśnym w obrocie międzynarodowym. Z czasem druga sfera działalności zanikła i firma skupiła się na działalności tylko w sektorze paliwowym.
Posiadamy dwie stacje benzynowe – w Słupnie koło Radzymina, 20km od centrum Warszawy, w brandzie Moya oraz w Hucie Podgórnej, na trasie Serock-Wyszków, woj. Mazowieckie, w brendzie Orlen Premium. Zajmujemy się również handlem obwoźnym paliw – dysponujemy cysternami z układem pomiarowym proponując klientom dostawy paliw silnikowych i oleju grzewczego. Naszą dobrą opinię na rynku potwierdzają sukcesy w konkursach Geopardy i Gazele Biznesu oraz opinie naszych dostawców i odbiorców. Na chwilę obecną firma zatrudnia 20 pracowników.

ofirmie_zdjecie